Na vrchole leta sme pre Vás dokončili jednu užitočnú kozmetickú novinku. Ide o výrobok, na ktorý sa nás pravidelne pýtajú zákazníčky - najmä na trhoch či iných "outdoor" podujatiach.

Takže konečne (veľmi rady) vychádzame v ústrety dopytu a "voilá":

Špeciálny olej pre dámy skomponovaný tak, aby upokojil, urýchlil hojenie, zjemnil a hydratoval ženskú pokožku podráždenú holením alebo epiláciou. Letné dni si pýtajú odhalenú pokožku, tak nech je krásna, svieža, zamatová ;)

 

Dámsky olej po holení a epilácii obsahuje vysoký podiel vlastnoručne vyrobených poctivých BYLINKOVÝCH EXTRAKTOV (harmanček + levanduľa), marhuľový, konopný a hroznový olej. Jemnú ženskú vôňu a chladivo-tonizačné účinky mu dodáva špeciálne nakombinovaná zmes prírodných esenciálnych olejov (levanduľa, harmanček, mäta, kadidlo a grep).

Pre tohto nedráždivého, jemne chladivého pomocníka sme s bratom vytvorili aj nežný, ženský vintage dizajn obalu. A aby mu nebolo "smutno", tak sme v tomto duchu redizajnovali aj ďalší náš ženský olej - "starý dobrý", osvedčený Olej na dekolt. Takže séria dámskych olejov má už dvoch členov a môžem Vám do budúcna sľúbiť aj jej ďalšie rozširovanie :)

 

A na záver ešte dve praktické odporúčania:

Proti zarastaniu chĺpkov na nohách (s týmto problémom sa dosť často stretávam) môžem na základe vlastnej skúsenosti odporučiť jednak domáci píling, a jednak striedanie epilácie strojčekom s klasickým holením.

Hojivý olej sa nanáša na pokožku hneď po oholení alebo epilácii - stačí pár kvapiek a rozotrieť. Ideálne je ešte predtým tonizovať pokožku kvetinovou vodou, aj olej sa potom lepšie nanesie (nie je to však nevyhnutné). Pre pohodlnejšie letné používanie kvetinových vôd ich máte u mňa najnovšie k dispozícii už aj s praktickým rozprašovačom :)

 

 

Želáme vám krásny koniec leta!
Vaše Eňa a Eva.