Áno, spomaľte, zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si srdce potešujúce, terapeutické vône...
V našom ponímaní spadajú aj ony, a vôbec aromaterapia v najširšom zmysle slova, pod koncepciu "SLOW BEAUTY" ("pomalá" = uvedomelá, udržateľná starostlivosť o krásu), ktorá v podstatnej miere vymedzuje našu tvorivú prácu.

Preto máme v našom repertoári popri prírodnej kozmetike a takéto milé, voňavé vecičky - prírodné Aromaterapeutické balzamy, ktoré vyrábame z mandľového oleja a včelieho vosku spolu s vybranými esenciálnymi olejmi - tak, aby mali špecifický aromaterapeutický účinok. No a tento rok sme ich konečne dotiahli do podoby, ktorá uspokojí okrem čuchového (dúfam) aj vizuálny zmysel :)

Predstavujeme Vám nový dizajn Aromabalzamov, ktorý sme sa snažili zosúladiť s vintage štýlom našich ďalších výrobkov. Napriek tomu, že sa väčšinou nadbytočným papierovým obalom vyhýbame, majú tieto balzamíky vzhľadom na svoju malú veľkosť aj papierovú krabičku, na ktorú a do ktorej sa bez problémov zmestí popis ich zloženia a odporúčaného použitia.

 

 

A keďže sa nám pomaly "zosviatkováva", chcem ich dať do Vašej pozornosti ako TIP na milý, voňavý, a zároveň aj užitočný darček. Potešte svojich blízkych jedným, dvoma, alebo rovno všetkými štyrmi aromaterapeutickými balzamíkmi :

Aromabalzam ZIMNÉ BLUES pomáha svojou vôňou zlepšiť náladu a pôsobí proti sezónnej melanchólii, smútku či skľúčenosti. Na jeho aromaterapeutickom účinku sa spolupodieľajú Bergamot, Jazmín a Grep.

Aromabalzam LIEČIVÉ POHLADENIE je nápomocný pri bolestiach hlavy a jemne uvoľňuje zapchatý nos pri prechladnutí, či nádche. Na jeho aromaterapeutickom účinku sa spolupodieľajú Eukalyptus, Mäta, Levanduľa a Cajeput (biely čajovník).

Aromabalzam SLADKÉ SNY prispieva k celkovému ukľudniu, relaxácii a tiež k dobrému spánku. Na jeho aromaterapeutickom účinku sa spolupodieľajú Levanduľa, Harmanček, Šalvia muškátová a Bergamot.

Aromabalzam SVIEŽA MYSEĽ povzbudzuje psychiku, pomáha udržiavať bdelosť, podporuje koncentráciu a pamäť. Na jeho aromaterapeutickom účinku sa spolupodieľajú Citrón, Rozmarín a Bergamot.

 

Tiež máme v ponuke kompletnú sadu Aromabalzamov v DARČEKOVOM BALENÍ za zvýhodnenú cenu. Pozdĺžna kartónová krabička s motýlími motívmi všetkých štyroch aromabazmov obsahuje balzamíky v milých alumíniových dózičkách a tiež príbalové letáky s potrebnými informáciami na recyklovanom papieri.

 

 

Nech sa páči, vyberte si teda - pre seba alebo svojich blízkych - prírodný Aromabalzam podľa vlastných preferencí a potrieb - buď jednotlivo, alebo celé darčekové štvorbalenie.

Veď "vôňa nahradí tisíce slov... je to balzam pre Vaše telo, myseľ i dušu" :)

Krásny november Vám želajú
  Eva, Eňa  & Peťo.