Platby, dodacie doby, spôsoby doručenia, objednávky do zahraničia

Možnosti úhrady: 1. kartou, 2. prevodom na účet, 3. dobierkou

 

Dodacia doba: objednávku vám pripravíme/odošleme do max. 3 pracovných dní od dňa úhrady (nabehnutie platby na účet, úhrada kartou), alebo od dňa potvrdenia objednávky pri dobierke, resp. platbe u výrobcu.

UPOZORNENIE. Keďže chceme/chcete mať našu prírodnú kozmetiku čo najčerstvejšiu, môžu byť niektoré produkty práve v procese prípravy a výroby. Vysoká kvalita, o ktorú sa maximálne snažíme, si vyžaduje čas (príprava extraktov, precízna výroba). Preto máme odosielací limit nastavený až na 3 pracovné dni. Snažíme sa však vybaviť objednávky čo najskôr,  aby sme zbytočne nenapínali vašu trpezlivosť :)
Na druhej strane, sme len ľudia a rýchlosť výroby je obmedzení kapacitou našich rúk (a niekedy aj zdravím, dodávkami surovín a pod.), preto sa nám výnimočne môže stať aj to, že nedodržíme vyššie uvedený limit.
O takýchto neočakávaných predĺženiach dodacej  doby vás vždy informujeme telefonicky alebo e-mailom.

kurier modra pupava

 

 


Spôsoby doručenia a ich ceny (poštovné+balné):

1. SLOVENSKO

  • Slovenská pošta. Cena: 2,60 € pri platbe kartou/prevodom, resp. 4,60 € na dobierku. Posielame prvou triedou. Zásielka nie je poistená a za stratu/škodu vzniknutú vinou Pošty nezodpovedáme.
  • Kuriér DPD. Cena: 2,98 € pri platbe kartou/prevodom, resp. 4,48 € na dobierku. Kuriér doručuje do 24 hodín od odoslania (o odoslaní Vás informujeme mejlom). Zásielka je poistená.
  • Osobný odber. Cena: 0 €. Platba je možná len kartou (aj priamo pri odbere) alebo prevodom. O pripravení objednávky na odber Vás informujeme mejlom.
    Odberné miesto: Banská Bystrica, Hurbanova 3. Čas odberu si treba VOPRED DOHODNÚŤ mejlom alebo telefonicky.

 

2. ZAHRANIČIE

  • Česká republika - Kuriér  DPD. Cena: 7,00 €. Možná je len platba vopred - kartou alebo prevodom.
    Kuriér doručuje do 24 až 48 hodín od odoslania (o odoslaní Vás informujeme mejlom). Zásielka je poistená.
  • Ďalšie európske krajiny - Kuriér  DPD/ Slovenská pošta. Cena podľa krajiny a váhy zásielky (prosím, informujte sa vopred na: info@modrapupava.sk). Možná je len platba vopred - kartou alebo prevodom. Posielame kuriérom, kde je zásielka aj poistená alebo Slovenskou poštou (bez poistenia). Doručenie do 3-5 dní.