Kto vám pomáha k pleti ako kvetSme rodinná firma a v srdci Slovenska vyrábame pre vás poctivú prírodnú kozmetiku už 10. rok.

V súlade s filozofiou Slow Beautykrásy, čo sa neponáhľa – rešpektujeme pri komponovaní našich produktov prírodu, zdravie a prirodzenosť.


Vďaka originálnym funkčným receptúram, starostlivo vybraným surovinám a vlastnoručne pripraveným bylinkovým extraktom je sila prírody v našich výrobkoch využitá naplno. Napokon, nech sa páči, presvedčte sa na vlastnej koži :)

Tím Modrá púpava

Za tím Modrej púpavy: Mgr. Peter Virostko a RNDr. Elena Krátka.


Vďaka obojstrannej komunikácii so zákazníkmi, skúsenostiam a permanentnému vzdelávaniu v oblasti prírodnej starostlivosti o krásu vám vieme poskytnúť expertné poradenstvo pri kúpe, aj pri používaní našej kozmetiky.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:

- mailovej adrese: info@modrapupava.sk
- telefónnom čísle: 0948 494 660 (v pracovné dni od 8 do 15:40 hod.)

- cez FB Messenger na: www.facebook.com/modrapupava/

 
 

Krédo Nenáhlivej krásy

  1. Príroda a prirodzenosť. Prírodnou cestou k prirodzenej kráse a sebaúcte. Nebuďme posadnuté „dokonalosťou“ za každú cenu, radšej majme zdravý rešpekt k svojmu prirodzenému ja. Najlepšie nám pri tom pomáhajú prírodné látky vo svoje prirodzenej podobe (organické, neupravované).

  2. Pomaly ďalej zájdeš. Príroda sa neponáhľa. Práca s rastlinami a bylinkami si tiež vyžaduje čas (rast, zber, triedenie, lisovanie, destilácia, extrakcia...). Výroba prírodných prípravkov pre krásu je precízny, neunáhlený proces.

  3. Menej je viac. Vedome sa zamerajme na znižovanie konzumu. Namiesto rýchleho použitia si výrobky užívajme! Buďme prítomní tu a teraz, vážme si príjemné každodenné maličkosti. Obsedantné nakupovanie a skúšanie je len náplasťou na vnútornú prázdnotu!

  4. Darujme si čas. Každý deň si venujme pár nerušených okamihov. Krása je dôležitá, no ešte dôležitejšia je pohoda. Stres a nespokojnosť nedokáže úplne zakryť ani ten najlepší make-up. Starajme sa o seba radostným a vnímavým spôsobom. Darujme si lásku, a získajme tak viac lásky aj zvonka. Žena musí byť milovaná, aby bola krásna ;)

  5. Rešpekt voči druhým. Nehľaďme len na seba na úkor iných. Cieľom je ohľaduplné vychutnávanie, ktoré si môžeme dopriať bez výčitiek. Rešpektujme nielen seba, ale aj druhých, či už sú to ľudia, zvieratá, alebo životné prostredie. Aj výroba vecí, ktoré používame nech je etická, ekologická a transparentná.

  6. Krása vnútri i navonok. Láskyplná starostlivosť o krásu nám prináša dobrý pocit. Ten vyžaruje na povrch a našu krásu ešte umocňuje. Zároveň je najlepším východiskom k tomu byť tou najlepšou verziou samého seba: príjemným, ohľaduplným, krásnym človekom. Takto máme my ženy jedinečnú možnosť robiť tento svet krajším, pokojnejším, láskyplnejším :)